חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

מופע המחול אנאפאזה חוזר במהדורת חורף

מופע אנאפאזה 2023 מאת אוהד נהרין בביצוע להקת מחול בת¬־שבע ואנסמבל בת¬־שבע ובליווי מוזיקה חיה בביצוע אוהד נהרין, דני מקוב ואבי בללי חוזר לסבב הופעות חורב בביתן אקספו בתל אביב, כל הפרטים

במהלך הקיץ עלתה יצירתו של אוהד נהרין "אנאפאזה", בגרסה מחודשת ואקטואלית בפני כ-20 אלף צופות וצופים, וזכתה לביקורות נלהבות. רגע לפני שהיצירה יוצאת לסיבוב הופעות בפריז, ולאור הביקוש הרב, היא תעלה בדצמבר 2023, לארבעה מופעים בביתן 1, אקספו תל אביב:   14.12  ב- 21:30 , 15.12 ב- 15:00, 16.12 ב- 21:30, 18.12  ב- 20:00. חידוש אנאפאזה הוא הפקה משותפת של להקת מחול בת-שבע וקבוצת To Mix – עולם של חוויות. מכירת הכרטיסים החלה – לחצו כאן.

טעימה מתוך החזרה למופע

מאז שעלתה לראשונה ב-1993 ועד היום צפו באנאפאזה קרוב ל-300 אלף צופים וצופות בארץ וברחבי העולם – ארה״ב, אוסטרליה, יפן, ספרד וגרמניה.״אנאפאזה 2023״ מפגישה על במה אחת את ארבעים הרקדנים והרקדניות של שתי להקות בת־שבע כשלצידם מוזיקה חיה מאת ובביצוע אוהד נהרין, אבי בללי ודני מקוב. גרסתה הנוכחית דומה לקודמותיה בהיקף ובאנרגיה, אך גם שונה בתכלית. היא נבראת בתוך מציאות צינית, אלימה וסדוקה מתמיד. לצד היופי, היצריות והאקסטטיות שמזוהים עימה, היא חורתת על דגלה מחאה. היא ריקוד עיקש בתוך מרחב שמאיים לבלוע לתוכו את חירות המחשבה, הרוח והגוף. היא רוקדת מעליה את שכרון הכוח, את השלהוב ואת רטוריקת השיסוע והקיטוב, ונאחזת בתקווה לשינוי ולאיחוי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: