קליפים חדשים

מאור כהן ודיג'י מש מארחים את גל דה פז – "אמסטרדם"

האחים מאור ומישר כהן עם גל דה פז בשיר מתוך אלבום משפחתי משותף, האזינו

אחרי שהשהיקו את שיר הנושא, קבלו שיר חדש מתוך "על הדשא", האלבום המשותף של האחים מאור ומישר כהן אקא די ג'י מש בו נעשה שימוש בסמפול מלהיטה של להקת נוער שוליים "אמסטרדם" וכן אירוח של הזמרת היוצר גל דה פז. השיר נכתב והולחן על ידי מאור ומישר כהן שגם הפיקו במשותף. את האלבום במלואו יחשפו שני האחים בהופעת בכורה שתתקיים בתאריך  14.10.2023 במסגרת פסטיבל אינדינגב ויהיה זמין בכל השירותים הדיגיטליים בחג סוכות. האלבום הצפוי הינו מעין כור היתוך של טריפ הופ, רוק, גרוב ומלודיה ומשלב סימפולים, כלים חיים וסקרצ'ינג.

כל זה יתרחש לא לפני שמישר, אקא די ג'י מש יחגוג את השקת אלבומו החדש – "יותר מזל משכל" באוזן בר בתאריך 7 בספטמבר, כאן כרטיסים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: