חדשות הסצנהחדשות מקומיות

חגיגות 20 להיכל אמנויות הבמה בהרצליה

בטייטל - "עונה בת 20" ושלל אירועי אמנות ותרבות יצויינו עשרים שנות פעילות של היכל אמנויות הבמה בהרצלהי בניהולה של עפרה זכריה.

כמעט שני עשורים ( 17 שנה לשם דיוק) עפרה זכריה, מנהלת ומובילה את היכל אמניות הבמה עם מיטב המופעים. עפרה הגיעה להרצליה מתפקידים ב"קאמרי" וב"הבימה", שם החלה כסטודנטית קופאית ובהמשך גדלה עם האופרה הישראלית במשכן בתל אביב לתפקידים בכירים בתחום, בזכות אהבתה הגדולה לאמנות וניסיונה  העשיר בתחום, הפכה את ההיכל  לבית  לאמניות הבמה עם מופעים מדוברים מהארץ ומהעולם.

לרגל חגיגות ה- 20 לפעילות ההיכל  20מושקת בימים אלו "עונה בת עשרים" עונת מנויים עשירה ו מגוונת.

כך עפרה זכריה"אני באמת חושבת שהצלחנו להרים מרכז תרבות שפונה לכל הגילאים ומציע קו מאוד עשיר, איכותי, עכשווי ומגוון, הרבה בזכות קהל מצוין- מבין וחם, עיר מחבקת ומעודדת תרבות, עם עירייה שמבינה את חשיבות הדבר לעיר ומאפשרת לנו לבנות בית חם ואיכותי ולהביא את הטוב ביותר יש לתושבים כאן במה להתגאות.. בשנים האחרונות שודרגו התכנים והקהל למד לתת בנו אמון' מגיעים לכאן מכל מקום – צפון תל אביב, רמת השרון וכדומה.  היום עבור רבים מהתל אביבים המרכז שלנו הוא אופציה שפויה מבחינת הגעה וחניה"

לפרטים המלאים אודות תוכניות המופעים והפעילות בהיכל לאומנויות הבמה בהרצליה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: