חדשות הסצנהחדשות מקומיות

בר צברי בתפקיד זוהר ארגוב

הזמר והיוצר בר צברי יגלם את דמותו של הזמר המנוח זוהר ארגוב במחזמר שיעלה בהפקת התיאטרון העברי, כל הפרטים

התיאטרון העברי עובד בימים אלו על הפקת מחזמר חדש שיעסוק בדמותו של הזמר המנוח זוהר ארגוב, המחזמר שיעלה בטייטל "הפרח בגני" על שם שירו של ארגוב נכתב על ידי מנהל התיאטרון גדי צדקה אשר ליהק לקאסט המחזמר את הזמר והיוצר בר צברי לתפקיד זוהר ארגוב. כזכור צברי כיכב בעבר בסדרת הטלוויזיה "מנגן ושר" בהפקת חברת yes שם גילם דמות של זמר מזרחי בתחילת דרכו.

לצידו של צברי ישחקו נופר סלמאן, קובי מאור, ליבי פנקר, ג'ולייטה, דנה לפידות ועוד שחקנים ורקדנים.

על פי הפרסום של התיאטרון המחזמר יעסוק בסיפורו של זוהר ארגוב ויטמון בחובו שירה תימנית שורשית. הסיפור יעסוק בילדותו של זוהר ארגוב בעוני לצד אב אלכוהוליסט מחד ואם אוהבת וחסרת אונים. העלילה תתפרש על פני הקריירה המסעירה של ארגוב כשהיא שזורה במיטב להיטיו ביניהם – נכון להיום, עת דודים, מדלן, אדם נולד להיות שחקן, מה לך ילדה, להיות אדם, ים של דמעות, סוד המזלות, אלינור, כבר עברו השנים, הפרח בגני, היה הייתי, שיר הקבצן, בדד, צל עץ תמר.

המחזמר גם יגע בנקודות השחורות והעלובות בחייו של הזמר שנפל להתמכרות קשה לסמים.

המחזה יעלה לראשונה בתאריך 30 בינואר 2024 בבית החייל בתל אביב.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: