כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

משטרת ישראל מזהירה – כרטיסים להופעות רק ממשרד מורשה

בהודעה שהפיצה לפני זמן קצר משטרת ישראל היא מזהירה מפני רכישת כרטיסי הופעות מספסרים או אתרים מפוקפקים

זו לשון ההודעה שעלתה לפני זמן קצר בעמוד הרשמי של משטרת ישראל ברשת פייסבוק :

אזלו הכרטיסים להופעה? אל תקנו מספסרים!

בתקופה הקרובה צפויות להתקיים הופעות רבות בישראל, ובמקרים בהם מלאי הכרטיסים מוגבל ישנה תופעה של גורמים המוכרים כרטיסים במחירים מופקעים. לעיתים הכרטיסים נמכרים למספר אנשים שונים ללא ידיעתם, ובמקרים אחרים מדובר בכרטיסים מזויפים.

לאחרונה התקבלו תלונות ממספר אנשים שרכשו כרטיסים להופעות, ורק לאחר ששילמו וקיבלו את הכרטיס גילו כי הוא מזויף. החקירות עדיין מתנהלות במטרה לעצור את המעורבים.

אנו ממליצים לרכוש כרטיסים רק מהמשווקים המורשים מטעם מארגני המופעים. אם אתם מעוניינים לרכוש כרטיסי יד שנייה, אל תקנו במחיר הגבוה ממחירו הרשמי, ודאגו לשמור את פרטיו של המוכר, כמו מספר טלפון, התכתבויות, פרטי העברת התשלום וכו'.

בהמשך מפנה משטרת ישראל את הגולשים לדווח און ליין על עבירות באינטרנט וברשתות החברתיות ומפנה לאתר שהותאם במיוחד לקליטת דיווחים בנושא

מזוייף - משטרת ישראל בפייסבוק
מזוייף – משטרת ישראל בפייסבוק

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

תגובה אחת

  1. איך אני יודעת שהכטיס,שרכשתי הוא מזוייף? רכשתי מאתר ticketmaster

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: