קליפים חדשים

SHIM – יפו בבוקר

הזמרת והיוצרת שמרית עובדיה "SHIM" חוזרת למקורות השפה העברית ומשיקה שיר חדש - "יפו בבוקר", האזינו

שמרית עובדיה או בטייטל הבימתי שלה SHIM משיקה שיר חדש – ״יפו בבוקר״ אשר נכתב והולחן על ידה בהפקתו המוזיקלית של פיטר רוט (מוניקה סקס). בשיר החדש מבקשת שים לתאר  סיטואציה מורכבת לפיה מתקיימת דואליות קשה לעיכול המאלצת את היוצרת להתמודד עם קשת רחבה וקונטרסטית של רגשות. זהו השיר השני ששים משחררת מתוך פרויקט חדש בעברית ולאחר תקופה לא מבוטלת של יצירה באנגלית.

כך SHIM עם יציאת השיר לתחנות הרדיו והרשתות – "מתרגשת לשתף שיר חדש – ״יפו בבוקר״, השיר מתאר סיטואציה לא שגרתית שחוויתי בבוקר אחד יפה לפני שנתיים ועוסק במפגש שלנו עם עצמינו ועם העולם בצמתים מבלבלים כאלה ואחרים. על ההפקה המוסיקלית היפהפייה והגשמת חלומות – פיטר רוט ♥︎"

בתאריך 20 במאי תוכלו לפגוש את שמרית במועדון לבונטין 7 בשעה 22:00 בהופעת להקה. כאן כרטיסים.

SHIM, ילידת כפר שלם שבתל אביב, החלה את דרכה בסצנת הפולק הליברפולית, לאחר שהתקבלה למסלול המוסיקה ב-LIPA – בית הספר הגבוה לאמנויות של פול מקרטני. בשנת 2010 שחררה אלבום  EP בו ניתן היה למצוא שישה קטעים מקוריים פרי עטה ובהפקתה המוסיקלית. השיר Drama Queen הושמע בין היתר בתחנה הפופולרית 'רדיו פריץ' שבברלין, כאשר הוא זוכה לביקורות משבחות.

 

בשנת 2013, לאחר סיבוב הופעות מוצלח ושיתופי פעולה עם אמנים כגון שי נובלמן, עוזי רמירז, וLFNT – שחררה SHIM את אלבום הפולק-רוק Riverbound במופע השקה שהתקיים בתיאטרון תמונע ועלה על כל הציפיות.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: