חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

לאן נעלמו כוכבי Summer in the City ?

מפסטיבל בן יומיים עשיר בכוכבים בינלאומיים נותרנו עם המופע של רובי וויליאמס, סם סמית' לא יגיע, מה קרה?

בסוף שנת 2022 התבשרנו על התוכנית להפקת פסטיבל מוזיקה בן יומיים בפארק הירקון תחת הטייטל – Summer in the City  האמור להיערך בסוף מאי תחילת יוני 2023, כאשר ביומו הראשון יופיעו סם סמית' כהד ליינר, ולפניו פאפא רואצ' ומהצד המקומי הזמרת נונו, ביום השני צפוי להיות שיא הפסטיבל עם מופע מרכזי של רובי ויליאמס אשר יחומם על ידי המפיק הבינלאומי מרטין גריקס ואפילו הופעה של סטטיק שלנו.

אז מה קרה?

הופעתו של הזמר סם סמית' בוטלה, יחד עם הופעות כל האמנים שהיו אמורים להתקיים ביום הראשון של פסטיבל "Summer In The City". ממשרד ההפקה בראשותם של מרסל אברם ומריו אורלבסקי נמסר לפניות התקשורת כי הסיבה לכך היא "בעיות טכניות ולוגיסטיות".

ביטול הופעתו של סמית' בתל אביב היא אכזבה לקהל שהמתין לראותו על הבמה בעקבות אלבומו החדש שיצא סמוך להכרזה בינואר – Gloria

לגבי היום השני בו יככב רובי וויליאמס, ההופעה תתקיים לפי שעה כמתוכנן, ועדיין ניתן לרכוש כרטיסים לתאריך 1 ביוני.

ממשרד מההפקה נמסר כי רוכשי הכרטיסים מוזמנים ליצור קשר עם הגוף ממנו נרכשו כרטיסי הכניסה לשם קבלת החזר מלא. רוכשי כרטיסי הכניסה לשני ימי הפסטיבל שיבקשו לשמור לעצמם את הכרטיס ליום 1 ביוני זכאים לקבל החזר בגובה 25% ממחיר הכרטיס, או לבטלו לחלוטין ולקבל החזר מלא.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: