חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

להקת Papa Roach לא תגיע לפסטיבל בתל אביב

חברי הלהקה שאמורה הייתה ליטול חלק בפסטיבל Summer In The City עדכנו כי לא יגיעו, כעת גם ההפקה הישראלית מאשרת זאת. כל הפרטים.

כזכור בתאריכים 31 במאי עד 1 ליוני אמור להיערך בפארק הירקון גני יהושע בתל אביב פסטיבל תחת הטייטל  Summer In The City אשר יארח את ההדליינר רובי וויליאמס והרכבי מוזיקה נוספים מחו"ל.

להקת Papa Roach הייתה אמורה לפתוח את האירוע, אולם בדיקה בהכרזת סבב ההופעות שלהם לאביב וקיץ 2023 תל אביב לא מוזכרת. בעקבות פנייה שנעשתה אליהם באמצעות מערכת The Core מתחנת הרדיו האינטרנטית "זה רוק" הגיבו חברי הלהקה כי הם לא מגיעים לתל אביב.

דבר ביטול הגעת הלהקה הועבר בשעות האחרונות אל משרד הכרטיסים אשר אישר את הידיעה וברגעים אלו יצאה הודעה מטעם הפקת הפסטיבל כדלקמן –

הפקת פסטיבל סאמר אין דה סיטי שיתקיים ב31.5 + 1.6 בפארק הירקון מודיעה כי להקת פאפא רואץ' לא תיקח חלק בפסטיבל בארץ בנסיבות שאינן קשורות בהפקת הפסטיבל.  כל יתר מופעי הפסטיבל יתקיימו כמתכונן בפסטיבל הבינלאומי הגדול של הקיץ! רוכשי הכרטיסים שיבקשו יקבלו החזר מלא לאמצעי התשלום שאיתו בוצעה ההזמנה. לצורך זיכוי יש לפנות למייל של משרד הכרטיסים "לאן"  support@leaan.co.il  או בווטסאפ 050-3002526

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: