חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

קרן פלס מצטרפת למחאה

במהלך המופע "לילה 1 באפריל" הצטרפה הזמרת והיוצרת קרן פלס למחאה כנגד המהפכה המשפטית באקט יוצא דופן, כל הפרטים.

אמש התקיים המופע "לילה 1 באפריל" בכיכובה של השחקנית, זמרת ויוצרת קרן פלס בהאנגר 11 בנמל תל אביב, המופע הוא טייק אוף בימתי ומוזיקלי על קברט הרוק המוערך שיצרה ושיחקה בו, "לילה 1 באפריל",

לקראת סיום המופע עטתה קרן פלס על עצמה את הגלימה האדומה וכיסוי הראש הלבן מתוך הסדרה "סיפורה של שפחה", הסמל למאבק הנשים במחאות כנגד ההפיכה המשפטית וביצעה את השיר 'רק אלוהים ישפוט אותי' לשאגות הקהל.

אין זו הפעם הראשונה שקרן פלס נוקטת בצעד ברור כחלק המחאה העכשווית. במהלך החודש שעבר תיעדה עצמה קרן בהפגנת הדגלים והגשרים בעמודה הרשמי ברשת פייסבוק.

 

תיעוד אקט המחאה מהמופע אמש בהאנגר 11. צילום אביב לוסקי

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: