קליפים חדשים

מארינה מקסימיליאן – רגעים

מארינה מקסימיליאן ביצירה משפחתית - "רגעים", האזינו

הזמרת והיוצרת מארינה מקסימיליאן משיקה שיר חדש – "רגעים" אשר נכתב והולחן על ידה בהפקתו של בן זוגה גיא מנטש (גיא ויהל). בשיר החדש חוזרת מארינה הן בטקסט והן בווידאו המלווה את השיר אל השכונה שגדלה בה – פרדס כ"ץ בעיר בני ברק,  אחרי 20 שנה עם בתה הבכורה. כשהיא מהרהרת על הפשטות שגדלה בה, שלא היה חסר בה דבר. לעומת ההווה בו אנחנו מגדלים את ילדינו בסביבה עתירת שפע חומרני מטורף ומוגזם. אז מה נכון יותר עבורם? חופש הדמיון למשחק בחצרות ומגרשי משחקים שוקקי ילדים או כיום כשהכל שומם עת שהילדים שקועים במסכים הקטנים, מציאות חדשה, עכשווית לעומת העבר.

מארינה מגייסת את שתי בנותיה אל תוך השיר הן בצד הוויזואלי בקליפ לצד האם והן בפן הווקאלי כאשר קולות שתי הבנות ליצ'י ודומיניק מהוות את המקהלה המצטרפת לשירת האם. מארינה הייתה מאז ומתמיד טיפוס משפחתי חם ואוהב, אישית חקוק בזכרוני הרגע הבלתי נשכח בו מארינה שרה לאביה ראש צמוד לראש במועדון האסור אי שם בתחילת הדרך לאחר החשיפה הגדולה בריאליטי, החיבור המוזיקלי הצמוד עם בן זוגה גיא מנטש במהלך קריירה שלה וכעת החיבור עם הבנות, חיבור שכבר קיבל חשיפה כאשר הבת הקטנה הצטרפה לאם באחד השירים על הפסנתר הביתי ובפעם אחרת כעת שמארינה הביאה את ביתה לאחד מבתי האבות במרכז הארץ כדי להעניק שעה של תרבות ומוזיקה לדיירים כשלצידה בתה ליצ'י שהצטרפה אליה בשירה.

על השיר החדש אפשר לומר כי זו יצירה משפחתית ישראלית מהסוג האמיתי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: