קליפים חדשים

מאיה בוסקילה – חד קרן

הזמרת מאיה בוסקילה בשיר חדש - "חד קרן", האזינו

הזמרת מאיה בוסקילה עושה את דרכה לקראת השקת אלבום שירים חדש מתוכו היא משחררת הבוקר את הסנונית הראשונה – "חד קרן", השיר שאת מילותיו כתב סהר חגי בהלחנתם והפקתם המוזיקלית של  יונתן דניאל, נתנאל "דידה". השיר החדש הוא מעין מונולוג של מאיה המופנה אל בן זוגה שאולי שלוים המופיע בוידאו קליפ המלווה את השיר.

כך מאיה עם יציאת השיר – "בשנה הבאה אני חוגגת 20 שנות קריירה בעולם המוסיקה. אני מרגישה מבורכת והחלטתי שהפעם אני הולכת עם הלב. כל הזמן יש חישובים לגבי מה להוציא, באיזה סגנון והאם זה מתאים. הפעם נתתי ללב לפעום ולהרגיש מבלי לחשב מסלולים. את חד קרן כתב חברי הטוב ביותר סהר חגי, שמכיר את חיי כמו כף ידו ומאז שהוא בחופשת מולדת, הוא ראה אותי מהזווית שלו, או כמו שהוא אומר…״ את האשה הכי יפה שאת צוחקת״. חד קרן נכתב בצורה מאד אישית, אולי הכי אישית אי פעם בשנות העשייה שלי. שיר אהבה והודיה על הקיים, בלי ציניות או חיפוש אחר המילה המתאימה שתתאים לתקופה …ומשם הטקסט זרם לשני יוצרים צעירים ומוכשרים,  דידה ויונתן .ישבנו באולפן והלחנתי את השיר יחד איתם בצורה הכי נקייה, אם זכור לי, אפילו בלי עצירות. הכל פשוט זרם כמו מים זכים. בדרך כלל הקומוניקט שמתכתב עם השיר מגיע עם הוד , הדר ומלא סופרלטיבים ומחמאות על עשייתו של הזמר. במקרה הזה העדפתי לתת לשיר לדבר, כי הוא באמת כשמו כן הוא. חד קרן❤️ "

מאיה שהחלה לעבוד עם משרד ההפקות הלו בוקינג בניהולם של אור מרמלשטיין ודקל סמוך "הלו בוקינג" יוצאת בימים אלו לסבב הופעות חורף ברשת מועדוני גריי – 23/2/23 גריי יהוד | 15/3/23 גריי ת"א | 22/4/23 גריי מודיעין

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: