קליפים חדשים

עידן עמדי – יבוא מחר

הזמר והיוצר עידן עמדי משיק שיר חדש - "יבוא מחר", האזינו

הזמר והיוצר עידן עמדי משיק הבוקר שיר חדש – "יבוא מחר". השיר שאף הולחן על ידו וגם הופק מוזיקלית, בשיתוף עם גלעד שמואל אמור להיות השיר שיחתום את אלבומו החמישי – "זוכר כמעט הכל" הצפוי לצאת בהמשך והוא אבן דרך כאשר עמדי מסכם עשור לקריירה המוזיקלית שלו. זהו שיר החופן בקרבו אמונה בתקווה לטוב גם בעתות מצוקה. אופטימיות היא שם המשחק. את מילותיו של השיר כתב עמדי לפני שלוש שנים עת נולדה בתו הבכורה.

אלבומו החמישי של עמדי נכתב והוקלט לאורך ארבעת השנים האחרונות, והוא כולל שירים על המשבר הפוליטי במדינה, על תקופות הקורונה, וגם כאמור את חוויותיו של עמדי כאב טרי. המסע אל האלבום הצפוי החל עם השיר "מה את מרגישה" בשנת 2019, וכלל את שיריו האחרונים של עמדי, ביניהם "אני רוצה", "תסתכלי לי בעיניים", "מקום לשנינו" ו-"ערב ערב" שיצא בחודש אוגוסט האחרון.

כך עידן עמדי עם יציאת השיר – "יש דברים שמשתנים בחיים האלה ויש דברים שלעולם לא״ ככה אמר לי רן המתופף רגע לפני שעלינו לבמה והתכוון לשיברון הלב ולגעגוע הפרטי שלו. לפני שלוש שנים בדיוק בחדר לידה חוויתי את הרגע המאושר בחיי – הולדת בתי הבכורה. כמה חודשים אחרי, הגיע מהאפלה איזה נגיף עם שם מוזר וככה מצאנו את עצמנו מסתגרים בבתים. בזמן שהעולם וחבריי הקרובים קרסו לתוך הצרות שלהם, אני הייתי מתעורר לחוויות ראשונות של ילדה, לרגעים בהירים שכדי לתאר אותם אצטרך נהר של מילים או אולי פשוט חיוך ושתיקה. מאז יצאנו לאור, חלקים ממה שהיה, חרוטים אצלנו עמוק חלקים מודחקים או נעלמו כלא היו. ככה זה בני האדם, אנחנו לומדים להסתגל, לנשום עמוק, להתרגל. לעיתים נצמח ונצחק ברגעים אחרים נשקע ונדאג אבל השמש בעקביות, בעקשנות, תמשיך לזרוח תזכיר לנו שעל כל רגע כאב ממתין גם רגע אושר, כי לפעמים אל המזל סוגר לנו את היד ולפעמים הכל לטובתנו. וכמה מילים לאחת שאולי בעוד כמה שנים תקרא את זה, יש דברים שמשתנים בחיים האלה ויש דברים שלעולם לא. ואני מבטיח שאעשה כל מה שאפשר וגם אם לפעמים חשוך, אני מבטיח שיבוא מחר. האזנה טובה, עמדי"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: