קליפים חדשים

רביד פלוטניק עם הפרויקט של רביבו – קנדריק

רביד פלוטניק חובר אל הפרויקט של רביבו בשיר ההערצה לראפר קנדריק לאמר, צפו בחפלה

מה המרחק בין החפלות של חברי הפרויקט של רביבו – רביב "רביבו" בן-מנחם, אחיו, ניר בן מנחם, ואלירן צור לראפר האמריקאי קנדריק לאמר? מתברר כי המרחק יותר קצר מאשר הרווח בין הגבר לחולצה שלו. כך רביד פלוטניק שהשיק לפני שנה את האלבום "תוך כדי תנועה" ובו השיר שהוא כתב והלחין – "קנדריק", שיר הערצה לראפר האפרו אמריקאי המפורסם שהפך לאחד משירי ההופעות האהובים על הקהל של פלוטניק לוקח את חוויית ההיפ הופ אל עולם החפלות, ההתמחות של חברי הפרויקט של רביבו.

זהו סיפורו של חיבור בין שני העולמות המגיע מתוך חיבתו של פלוטניק להוויה החפלאית הישירה והעממית שמשדרים רביב, ניר ואלירן.  אל אווירת החפלה הימתיכונית הזו מגיעה חבורה שלמה של יודעי שיר הכוללת את שגיא דהן, משה לוי, שי צברי, רפי בן שמעון, ישראל רטה, דרור פז, אלעד נדב, רועי קאשי, שחר סוויסה, שגב עבדי, ישי סוויסה, זוהר כספי, סימה ברמי, יובל ניאזוב, אביאור חוטובלי, נועה אסרף, אלון בלום, פרץ גלס, אור לוי, תמיר בר, מורן מזור, אושר עובדיה, יואב גלוסקא, גדעון טרגנו, ניר אשכנזי, מיכאל סוויסה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: