כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה
כולל וידאו

יהורם גאון ואסתר עופרים במופע משותף

שני גיבורי התרבות ישתפו פעולה בסבב הופעות כלל ארצי, כל הפרטים

יהורם גאון ואסתר עופרים, שניים מהאמנים האהובים והחשובים במוזיקה הישראלית, יעלו מופע משותף בו יבצעו חלק מובחר מהרפרטואר המוכר ביותר שלהם יחד ובנפרד, בלווי 36 נגני סימפונט רעננה, בניצוחו של דוד זבה. סבב ההופעות המשותף מגיע לאחר שאשתקד התארחה אסתר במופע של יהורם גאון בהיכל התרבות בתל אביב, מופע שזכה לתשואות רבות בקרב הציבור.

כך יהורם גאון על חידוש שיתוף הפעולה והיציאה לסבב הופעות – "אני נרגש לחזור ולהופיע עם אסתר עופרים. זו זכות גדולה לעמוד על במה אחת ולשיר את שיריי לצד אסתר עופרים, הזמרת הבינלאומית הגדולה." 

גם אסתר עופרים הצהירה לקראת הסבב המשותף – "זה תמיד מרגש ומעורר השראה להופיע יחד עם יהורם גאון, זוכה פרס ישראל. אני מלאת ציפייה להגיע לישראל לפגוש את החום של הקהל הישראלי."

סבב ההופעות – "יחד ולחוד" יתקיים במהלך ינואר ופברואר 2023 ברחבי הארץ

23-24.01.2023, יום שני ושלישי, היכל התרבות, ת"א

26.01.2023, יום חמישי, בנייני האומה,  ירושלים

31.01.2023, יום שלישי, אולם הקונגרסים, חיפה

02.02.2023, יום חמישי, היכל התיאטרון, קריית מוצקין

על ההפקה אחראי האמרגן משה יוסף. לכרטיסים: קופות ת"א *2207 ובאתר co.il.2207

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d