קליפים חדשים

דניאל רובין – סוף סוף באמת

דניאל רובין משיקה את השיר הראשון מאלבומה שבדרך - סוף סוך באמת, האזינו

שלוש שנים מאז שהזמרת והיוצרת דניאל רובין חגגה את השקת אלבומה האחרון "הסיפור בגדול", היא משחררת כעת את הסנונית הראשונה מתוך אלבומה הבא, הרביעי במספר. השיר "סוף סוף באמת" נכתב והולחן על ידה בהפקתו המוזיקלית של יוגב גלוסמן (iogi) האחראי על הפקתם המוזיקלית של כלל שירי האלבום החדש. בשיר החדש עושה דניאל ספירת מלאי לדברים החשובים בחייה, מציעה לבן זוגה נישואין וגם משחררת דאגה וחרדה מהבאות.

כך דניאל עם יציאת השיר החדשה לאור – "…זהו שיר הנושא מתוך האלבום הרביעי (!!) שלי, והוא חשוב לי במיוחד מהרבה סיבות. את השיר מלווה קליפ שאני כל כך גאה בו, מתרגשת ממנו, ונקרעת ממנו בו״ז. אני כל כך מאושרת שאיתי זבולון הסכים להשתתף בקליפ הזה, אני מעריצה את איתי כבר שנים ומאז שאנחנו מכירים אני מעריצה אותו פי אלף. תודה לך חבר. רק כשכתבתי את המשפט ״קל לקדש את העצב, הוא לא כל האמת״, הבנתי על מה האלבום הזה הולך להיות. זה השיר הראשון שכתבתי אחרי ״האלבום שיעיר את אמא״, וזו פעם ראשונה שהצלחתי לכתוב מתוך שמחה אמיתית, כזו שהגיעה אחרי התקופה הכי קשה שעברתי, ואחריה יכולתי לראות את כל הטוב שיש לי בחיים. סוף סוף באמת היה לי חשוב להגיד את זה גם לעצמי וגם לכם אחרי האלבום הקודם. תקופות קשות עוברות, יש גם טוב, וגם מתוכו אפשר ליצור. לתוך כל זה נכנסה ההפקה של יוגי המדהים, שהתאימה כמו כפפה ליד. זה השיר הראשון שעשינו יחד, חשבתי שנעשה יחד רק את השיר הזה אבל אז לא התאפקתי ועשינו יחד עוד שבעה. מקווה שתאהבו אותו כמוני. בקרוב עוד שירים ואז אלבום שלם." 

בתאריך 29 בנובמבר תחגוג דניאל רובין את יציאת השיר החדש בהופעה שתתקיים בכולי עלמא, הכניסה חופשית…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: