קליפים חדשים

שרון הולצמן – ימים ברקיע

שרון הולצמן משיק שיר חדש - "ימים ברקיע", האזינו

שרון הולצמן, הבסיסט של להקת "אבטיפוס" שהתאחדה לאחרונה, ומוזיקאי יותר, פזמונאי ומלחין פורה משיק שיר חדש – "ימים ברקיע", אשר נכתב הולחן על ידו בהפקתו המוזיקלית של ליעד ברוידא.

כך שרון עם יציאת השיר לרשתות ולתחנות השידור – "שיר חדש ואני נרגש! שמח לשתף איתכם את "ימים ברקיע" -הסינגל הראשון שיוצא לעולם מתוך אלבום הסולו החדש והמתקרב. הייתי מוכה וחבוט והשירים נשפכו ממני כמו אדם שמדמם אחרי שירו בו. ליעד ברוידא המפיק המוזיקלי של האלבום שגם מנגן על כל הכלים הפך את הדימום להקלטה ברגישות גדולה ומגיע לו שאפו גדול. ליעד הוא מוזיקאי ענק אחד הגדולים שפגשתי ועוד מחכה לו עתיד גדול כמפיק מוזיקלי. למזלי נפגשנו בזמן ובמקום הנכון, הכוכבים הסתדרו, הקארמה חייכה, והשאר היסטוריה. יש בי הבנה וחמלה לאנשים לא מושלמים, אנשים חלשים, פגיעים, אנשים שלא מצליחים לעמוד בשאיפות המוסריות שלהם. בכולנו יש מאבק בין חושך ואור והאור לא תמיד מנצח. האלבום החדש מדבר על הניגודים האלה : היופי והכיעור, הייאוש והתקווה, העצב והשמחה , האלימות והעדינות, הכישלון וההצלחה. גם שהייתי במקומות נמוכים המשכתי לכתוב שירים. אני מגדיר את התקופה הזאת "בביוב, מסתכל על הכוכבים". שיר לא יכול לשנות את העולם אבל הוא יכול לשנות אותי ואדם שכותב שירים הוא אדם מאמין, מאמין שיהיה טוב, מאמין שיהיו אוזניים שיקשיבו ולבבות שיפתחו. זאת תקופה מרגשת בשבילי, ערק לימונים ההרכב שלי ושל אריאל אביזוב יוצא להופעות בכל הארץ, אבטיפוס ממשיכה להופיע ומוציאה שיר חדש בקרוב והאלבום החדש שבדרך הוא הדובדבן שעל הקצפת. עוד שירים חדשים בהמשך… אוהב, שרון."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: