קליפים חדשים

עדן חסון ומור רביע – אל יקר

דואט תפילה ותחינה לאלוהים בפי עדן חסון ומור רביע - אל יקר, האזינו

לקראת חגי תשרי אנחנו רגילים לפגוש בשירים החופנים בחובם פיוט או תפילה של אמונה באלוהים, בדרך כלל מדובר בשירים הנצבעים בצבעי שירים אמוניים, הבוקר אנחנו נחשפים לגישה שונה ומקרבת לבבות כאשר השיר "אל יקר" שנושא תפילה לאלוהים ונכתב והולחן בידי היוצר עדן חסון לצידם של המפיקים המוזיקליים יעקב למאי ואור כהן מבוצע כדואט של גבר ואשה – עדן חסון יחד עם הזמרת הצעירה שהוגדרה כפריצת השנה בתחום הזמר הימתיכוני הישראלי מור רביע.

כך עדן חסון  על הדואט החדש – "פעם ידענו הרבה פחות, אבל איכשהו הרגשנו חכמים יותר. הכל היה פשוט, וכשאנו תמימים ופשוטים – הכל יותר מרגש. ואולי, זהו סתם געגוע מתוק לתקופה בה היינו ילדים. שהעולם היה נראה גדול יותר ממה שהוא באמת והווליום של הכל היה גבוה יותר ולתוך הפנים. בוקר חמישי שמח. שיר חדש לקראת תקופת החגים ותחילת השנה החדשה שתבוא עלינו לטובה. ואמן, כל אחד מאיתנו ימצא את הדרך."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: