קליפים חדשים

שב"ק ס' – כולם עושים את זה

חברי להקת שב"ק ס' משיקים שיר מחאה חדש - "כולם עושים את זה", האזינו, נותרו עוד כרטיסים למופע האיחוד הצפוי

כולם עושים את ה הוא שיר חדש אשר נכתב והולחן בידי חברי להקת שבק"ס. הלהקה עושה את דרכה בימים אלו לקראת מופע איחוד אימפריאלי שיתקיים בתאריך 24 בספטמבר בלייב פארק בראשון לציון. מאז האיחוד ההיסטורי בפברואר 2011 במועדון בארבי לא היה כדבר הזה….

במופע יטלו חלק כל חברי ההרכב לדורותיהם – מירו, מוקי, נימי, פילוני, חמי, פלומפי, ג׳יימס ודוידי. כאן יש כרטיסים.

כך חברי שבק"ס – "השב"ק בעננים, אין מילים לתאר כמה אנחנו מאושרים ובוערים. יותר מ-10 שנים של געגוע התנקזו אל אולפן ההקלטות. אנחנו כאן ובגדול, עכשיו זה שלכם.ן. עופו איתנו עם השיר "כולם עושים את זה" אשר מלווה בקליפ שהופק בטכנולוגיה חדשה."

על הקליפ המלווה את שיר המחאה החדש מספר תום דרור הבמאי ויוצר הקליפ – "מדובר בקליפ פורץ דרך וראשוני בעולם שנעשה בטכנולוגיה חדשה שמאד מתפתחת ומשתפרת בימים אלה – שימוש בכלים של בינה מלאכותית ליצירה של אנימציה. כל העבודה על הקליפ ארכה כשבוע ולא צוייר פריים אחד . הכל נעשה על ידי כתיבת תכנה . כתבתי לתכנה "הוראות הפעלה" מפורטות."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: