חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

ג'סטין ביבר מבטל את סבב ההופעות העולמי

לפני זמן קצר הודיע הזמר ג'סטין ביבר כי הוא נאלץ לבטל את סבב ההופעות העולמי שלו, ההפקה הישראלית תדאג להחזיר את כספי הכרטיסים לרוכשים, כל הפרטים

לפני זמן קצר הודיע הזמר ג'סטין ביבר, כי הוא מבטל את המופעים המתוכננים להיערך בדרום אמריקה, אפריקה, המזה״ת ואסיה מבוטלים – וזה כולל את המופע שתוכנן בישראל ב- 13 באוקטובר. אנחנו כמובן מאוכזבים, ואין לנו ספק שהקהל העצום של ג׳סטין בישראל מאוכזב כמונו.

בשבוע האחרון עשתה ההפקה הישראלית – קבוצת בלוסטון ומשרדו של שוקי וייס את כל המאמצים לקבל התחייבות לתאום מועד חדש להופעתו בישראל, אך בשלב זה ההתחייבות איננה מתאפשרת בעקבות מצבו הרפואי הלא ברור.

בהתאם, המופע מבוטל, ומשרדי הכרטיסים (אוונטים, טיקטמסטר) נערכים להחזרת כספים באופן מיידי. הזיכוי יבוצע לכל הרוכשים באופן אוטומטי והכסף יוחזר לכרטיס האשראי שבאמצעותה בוצעה הרכישה, לא נדרשת פעולה מצדכם. מייל מפורט נשלח ממשרדי הכרטיסים אל הרוכשים בנושא.

לא נותר לנו אלא לאחל לג׳סטין בריאות, ולקוות שיחלים ויחזור לבמות בקרוב – בתקווה שיגיע גם אלינו.

 

הכרזת הביטול
הכרזת הביטול

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: