קליפים חדשים

רותם אור ורועי אביטל – All Along

רותם אור אקא Totemo ורועי אביטל משיקים שיר משותף - All Along, האזינו

פרויקט שיתופים חדש לרותם אור המוכרת בטייטל הבימתי Totemo והמפיק המוזיקלי רועי אביטל המוכר כחבר בהרכב הישראלי המצליח Garden City Movement המשיק שיר וקליפ חדש בשם All Along.

כך רותם עם יציאת השיר – "הלב מתפוצץ מהתרגשות הבוקר, יש שיר חדש בחוץ – All Along (שיתוף הפעולה הראשון מיני רבים שיגיעו) – שחיכה לנו בסבלנות רבה עד שנבשיל, ואנחנו אוהבים אותו. השיר נכתב כהתמודדות עם פרידה ומדבר על הסוף הידוע מראש, אינטואיציה שחשוב שנהיה קשובים לה. בשבילנו היום הוא מסמל התמודדות עם הפחדים, התבגרות והשלמה עם הלא שלם. השיר מלווה בוידאו ובארט מהממים של ענת גוטברג שהפכו להיות חלק בלתי נפרד ממנו. מאחלים לכולנו ימים של חיבור, החלמה, קשיבות לעצמנו והרבה אהבה"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: