פס קול שבועי

צביקה פורס – .Mine

אלבום חדש אחרי תקופה ארוכה לצביקה לורבר המוכר בטייטל הבימתי צביקה פורס - .Mine, האזנה

את צביקה לורבר, או בטייטל הבימתי שלו – צביקה פורס, ליוויתי לאורך הדרך כאשר פרץ כאמן יוצר ורגיש במסגרת פסטיבל תל אביב למוזיקת אינדי במתחם התיאטרון הקאמרי בשנת 2010, כאשר השיק את אלבום הבכורה במתכונת אי.פי – Petite Natúre , עם השתתפות בפסטיבל הפסנתר כאחד מאמני האינדי הראשונים שנכנסו לפסטיבל בשנת 2013 עוד במשכנו הקודם במרכז סוזן דלל, עם הזמן נעלם צביקה פורס מהבמה והעשייה. לא אחת התגעגענו ליצירות הייחודיות שלו וקיווינו ליצירות חדשות. כעת, אחרי הפסקה בת שבע שנים הוא חוזר ומשיק אלבום חדש – .Mine הכולל עשר רצועות מוזיקליות שנכתבו ומבוצעות על ידו בהפקה מוזיקלית של המפיק רונן רט.

כך צביקה עם יציאת האלבום החדש – "סגירת מעגל. אם הייתם אומרים לי אז, שהשירים והסקיצות שהקלטתי והפקתי בפלורנטין באולפן הביתי הקטן הן אלה שיצאו בסוף כאלבום לעולם, כנראה שהייתי צוחק נורא. אבל הנה הוא כאן, כמו שהוא, כמו שלבסוף נוצר, איך שהשארתי אותו, שלם ומושלם."

עכשיו אנחנו מחכים לשובו של צביקה גם לבמה!!!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: