קליפים חדשים

אדם בן אמיתי – לא ידעתי שאפשר לאהוב ככה

אדם בן אמיתי משיק שיר חדש - לא ידעתי שאפשר לאהוב ככה, האזינו

המוזיקאי והיוצר אדם בן אמיתי משיק שיר חדש – "לא ידעתי שאפשר לאהוב ככה" אשר נכתב, הולחן והופק מוזיקלית בידיו. השיר עוסק בידיעה שאפשר להנות מהחיים ובלי הרבה הסברים, המלודיה והמקצב העוטים אותו כמות הוידאו קליפ בתצורת סטוריז מעצימים את התחושה והמסר שאדם בן אמיתי מבקש להעביר בשיר שהוא למעשה הסנונית הראשונה מתוך אלבום סולו עליו הוא עובד בימים אלו.

כך אדם בן אמיתי על השיר החדש – "חברים יקרים שלי, ״לא ידעתי שאפשר לאהוב ככה״ – היום יוצא שיר ראשון מתוך אלבום חדש והוא שונה מאוד מכל מה שעשיתי עד עכשיו. אפשר לומר שהוא מגלה עוד צד שלי שלא בא לידי ביטוי במוזיקה עד היום. כולי חרדה והתרגשות ואני מת לשמוע מה אתם חושבים! לא רק על השיר אלא גם על הקארה הסגול שלי בקליפ, כי אני חושב לעשות שינוי. בשנה שעברה יצא האלבום הראשון של למהלא, האלבום הקרוב הוא אלבום סולו שלי. למה? מי יודע. אני איש מוזר והפכפך. לפעמים אני אוהב פיצה פטריות ולפעמים דווקא פפרוני. משוגע! זה אלבום שנולד בחופשה באמסטרדם שאיה שלחה אותי אליה לבד, בזמן שהיא נשארה הילדים, פשוט כי היא הרגישה שאני זקוק לזה וכי היא אדם מושלם. הקלטתי את השיר הזה לבד בבית, צילמתי את כולו בטלפון ואז ערכתי אותו בעצמי תוך קללות נמרצות. זה לא משאיר הרבה מקום להתחבא, וזה מרגיש קצת כאילו אני יוצא היום החוצה כשהעור שלי הפוך וכל הבפנים בחוץ, אז אני מקווה שתהנו. אני מקווה להנות גם. זה שיר על זה שמותר גם לשמוח קצת לפעמים, מה קרה!?"

את אדם בן אמיתי תוכלו לפגוש על הבמה של האוזן בתאריך 18 בספטמבר, כאן איוונט.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: