קליפים חדשים

ברק גרוסברג – הכל אתה

המוזיקאי והיוצר ברק גרוסברג משיק שיר חדש – "הכל אתה", האזינו

בגילוי נאות אפתח ואציין כי את ברק, בנו של המנטור שלי בעולם הרוק המתקדם שאול גרוסברג אני מכיר עוד כשהיה נער. כבר אז אחז בגיטרה והמשיך את הקו המוזיקלי אותו ספג בבית שקירותיו ספונים באלפי תקליטי ויניל רובם משנות השבעים ימ י הזוהר של הרוק.

בשנים האחרונות עבר ברק מטמורפוזה נפשית כאשר החל בתהליך של חזרה בתשובה וכיום הוא בבחינת אחד מאנשי חב"ד, לא זנח את התשוקה למוזיקה, יצירה ונגינה אותן הוא לוקח עמו כדי לבטא את האמונה הספוגה בנפשו.

השבוע משיק ברק גרוסברג שיר חדש "הכל אתה" שאת מילותיו הוא כתב יחד עם אפי שיינר העומד מאחורי ההפקה המוזיקלית. השיר עוסק באמונה שבוערת בליבו של ברק כחלק מתהליך ממושך שהיה מלא גם בכישלונות בחייו האישיים אשר הולידו תחושות חרטה. החיבור בין שני העולמות – האמונה מחד וסצנת הרוק מאידך הוא הקו המנחה את היצירה שלו.

בקליפ המלווה את השיר החדש, שבוים וצולם על ידי אייל ציון תראו לצידו של ברק המוצג כברמן בתחילתו וכגיבור גיטרה חשמלית בהמשכו, דמות של נער על גבי סקייטבורד במעין מסע אורבני בכיכר גבעון בו הוא סופג כישלונות בהתמודדות בתרגילי סטריט שונים. אך הוא ממשיך לנסות ומגיע להישגים במתחם  הסקייטפארק גלית ביד אליהו עם כמה תרגילי אקסטרים. ההקבלה היא בין הנער הצעיר לנפשו של היוצר.

ברק אשר שיתף פעולה לאחרונה על הבמה עם יוצרים כשולי רנד, עקיבא, אריאל זילבר וארז לב ארי, יציין את השקת השיר החדש במסגרת מופע להקה חגיגי שיתקיים הערב, תאריך  16.8.22 יום שלישי בגולה פתח תקווה. יתארחו ישי לפידות ואבי פיאמנטה המיתולוגי.

כך ברק עם יציאת השיר החדש – "חברים אהובים. אני ממש מתרגש לחשוף את השיר החדש שכתבתי ברגעים של אמת וחרטה על העבר. אבל בסוף הבנתי שהכל זה ממנו יתברך ❤"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: