קליפים חדשים

שירג׳ – פופ

שירן קרני ורגב ברוך משיקים הרכב ושיר חדש - פופ, האזינו

המוזיקאים שירן קרני ורגב ברוך משיקים הרכב דואו חדש – "שירג'" היוצר פופ אוריינטלי עם נגיעות אלקטרוניות. השניים הכירו על ספסל הלימודים באקדמיה למוזיקה, זה היה מפגש גורלי שהוביל להקמת להקת בינת אל פאנק ולחברות של פעם בחיים.

בשיא של גל הקורונה הראשון, בעת שהעולם עצר וכולם הסתגרו בדלת אמותיהם, שירן ורגב הבינו שהופעות וחזרות לא יהיו בקרוב והחלו לעבוד על יצירות חדשות כשהם מגייסים לטובת העניין את המחשב, האבלטון, המיקרופון וכמה פלאג אין מרתקים עם המפיק המויקלי תומר ברוך.

התוצאה יוצאת הבוקר לעולם הרחב עם השיר "פופ" המהווה את הסנונית הראשונה מתוך אלבום מלא שייצא בקרוב, מדובר בשילוב של הסאונד החדש ששירן ורגב הנדסו לצד הגרוב התימני והיסודות המוזיקליים שלהם. ניתן להגדיר זאת פאן במקסימום עם טקסט המבקש לסכם את התקופה החרבנה…

כך שירן קרני עם יציאת השיר – "אהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאה. זהו זה עלה לרשת. זוכרים שקרה מה שקרה לפני שנתיים ? אז ככה רגב ברוך המוזיקאי המלך שלי ואנוכי ישבנו מול האבלטון כשלא היה לנו איך לנגן, כן כן כשנתקענו בבתים.. היו מליין קול קורא והצלחנו להתקבל לשיתופי פעולה של מפעל הפיס. אצלי בבית ימי חמישי היו טכזינות ומסיבות הרבה הפגנות ונכון גם בסוף הגיעה משטרה, קיבלנו דוחות והרבה זריקות מזל מזל שהרקדן המטריף אביתר סעיד התלהב מהרעיון והפך לג׳וקר בין ליל עם המלאכיות שלו אור סעדי ולי חן רצון. מודה לאלוהים על התקופה הכיפית הזאת ולחברים המשאלטים שבזכותם לא היה קורה כלום! לאהבות החדשות שנוצרו כתוצאה, כמובן גם ליצירה החדשה ולפרויקט. תודה." 

ל(חוח)כו לרקוד, יש כאן צעד תימני דיגיטלי

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: