חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

מארק מרטל כבש את חיפה בדרך לתל אביב

אמש הופיע מארק מרטל בפני הקהל החיפאי והערב הוא חוזר שוב לתל אביב, כרטיסים עדיין זמינים

בפעם השלישית שהזמר מארק מרטל מגיע לישראל, אמש הוא הופיע יחד עם The Ultimate Queen Celebration בפני הקהל החיפאי במרכז הקונגרסים. מארק מרטל המתמחה בביצועי השירים של להקת קווין ואף נבחר לתרום את קולו לסרט  "רפסודיה בוהמית" בכיכובו של רמי מאליק בדמותו של פרדי מרקורי המנוח נחשב כיום בווקליסט הכי קרוב לקולו של מרקורי, הוא אף סיגל לעצמו את כל מחוות ההתנהגות.

כאמור אמש הוא הופיע בחיפה והערב הוא יגיע למועדון B side בתל אביב למופע נוסף. הכרטיסיםה אחרונים זמינים עד הצהריים באתר  https://queenmartel-israel.co.il/ לאחר מכן ניתן יהיה לרכוש בקופת המועדון במזומן בלבד.

יום חמישי 28/07/2022 מועדון B SIDE :

דלתות 20:30

מופע 22:00

צוות Shooting Stars המדהים, אלון לוין ועמית ליבר נכחו אמש בחיפה ומביאים את המראות.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: