קליפים חדשים

שרה סמיר – Walking on Air

בדרך לאלבום בכורה משיקה שרה סמיר את השיר Walking on Air, האזינו

אחרי שהשיקה לפני חודשים מספר את השיר הראשון שלה – "Burning Fire" משיקה היום שרה סמיר, האחות של חיה סמיר, שיר חדש בשם – "Walking on Air". העוסק בסיכומה של הרפתקאה של נערה כבת 16 אשר לפתע עזבה את ביתה, ויצאה אל העיר הגדולה בכדי למצוא את עצמה.

היא משילה מעליה עול של מסורת, ציפיות, זהויות וכל מה שחשבו שהיא. מגיעה לתחנה המרכזית, מוצאת עבודה וחדר להניח את הראש. אחר כך מגלה את הים ואת כוחן של השקיעות, מוצאת מאהב מארץ רחוקה ומחזיקה בכוח בפער שנוצר בין נערותה לבין החיים של אישה בת 26 שחיה בחלום שתמיד חלמה – ללכת על אוויר. בסוף הקיץ האוויר נגמר, החורף הגיע, המאהב חזר לארצו, הדירה הפכה ליקרה מדי, הבועה התפוצצה, והעיר הפכה גדולה ומנוכרת. היא שוב אוספת את עצמה מחדש לתוך תיק ועולה על מונית שירות בחזרה הביתה.

את מילות השיר כתבה שרה באותה נסיעה הביתה, כך לפתע ללא כל הכנה, שלפה את הגיטרה והחלה ליצור תוך כדי, לחן ומילים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי אבי טלודנו.

כך שרה עם יציאת השיר – "מתרגשת לשתף אתכם בסינגל החדש שלי "Walking on air" שנכתב כשהייתי בת 16, מלאה בשאלות ובחלומות שביקשו הגשמה. מקווה שהשיר יעיף אתכם גבוה ויתגלו הכנפיים."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: