קליפים חדשים

אביתר בנאי בתדר

אביתר בנאי בהופעה בהפתעה בתדר בבית רומנו

בעיצומו של סיבוב הופעות חורף 2021 אביתר והלהקה הגיעו להופעה בהפתעה במועדון התדר בת"א. ההודעה על קיום המופע יצאה בצהרי אותו היום. בערב היה מפוצץ בקהל.

כעת אותם רגעים שתועדו יוצאים החוצה. לצידו של אביתר מנגנים תמיר מוסקט- הפקה מוסיקלית, תיכנותים, סאמפלרים ותופים, רועי חרמון – קלידים, סאמפלרים חצוצרה, איתמר ציגלר- גיטרה חשמלית ובס, יוגב גלוסמן – גיטרה חשמלית ובס אלקטרוני.

כך אביתר על המופע ההוא – "בעיצומו של סיבוב הופעות חורף 2021 הגענו למופע בהפתעה במועדון התדר בת"א כמה שעות לפני ההופעה יצא הפרסום אני פחדתי שאף אחד לא יבוא לאט לאט המקום התמלא. מגרש חנייה מרפסות בשתי קומות מסביב שמיים שחורים של דרום תל אביב מעלינו. זה קטע. אני אוהב את התדר הזה. אני שומע אותו. זה התדר שלי. יצא טוב. תמיר ואני ממשיכים לפעום אחד בתוך השני. וזה הולך ומשתחרר ומתחדד. נהיה לזה שפיץ. וחום. וכיף. והשראה. עם הלהקה הכי טובה בעיר. פשוט. תודה לאלוהים על הדרך. כל הייסורים שיש בדרך שווים את היופי הגדול הזה."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: