חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הטריו Moonchild מגיע לתל אביב

טריו הניאו-סול מאל.איי Moonchild מיע לראשונה להופעה במועדון בארבי בתל אביב, כרטיסים זמינים

הטריו Moonchild מלוס אנג'לס נע על גבי עולם הניאו-סול האהוב. מדובר בהרכב ג'אז בעל סאונד נוטף חלומות, צ'יל על ביט וביט על צ'יל, עטוף בשירת משי מלטפת, סינטיים אלגנטיים עד ניסיוניים, כלי נשיפה במשורה – והרי קיבלנו תוצר של מרקמים עשירים בתדרים.

הטריו שהחל פעילותו בקיץ 2011 הוציא 4 אלבומים 'תוצרת בית', כשבחמישי נמצא מגוון של שיתופים עם שמות כמו Lalah Hathaway, Alex Isley, Tank and The Bangas.

בגדול העניין התגבש במהלך טור הבכורה של השלישייה, שהיה בכלל תחת הפרוייקט של הסולנית אמבר נאברן, אליה חברו מקס בריק ואנדריס מאטסון – השלושה הכירו בבית הספר לג'אז של ת'ורנטון בלוס אנג'לס. שנה לאחר מכן, סטיבי וונדר, אחד המשבחים המוכרים של אלבום הבכורה, הזמין את מונצ'יילד להיות מופע פותח שלו באירוע ההתרמה House of Full Toys, בו לוקחים חלק קאנונים גדולים כדוגמאת אנדרסון פאק.

משם התגלגל הטריו ויצר את סימן ההיכר שלו עם עוד אלבומים בתדירות דו שנתית, קליפים שווים עם עשרות מיליונים של צפיות ומעל 100 מיליון האזנות סטרימינג, עם קו אמנותי אחיד אך מתפתח ולייב מהוקצה ונכון כפי שרואים בסשן הטייני דסק הנהדר שלהם, כשבאג'נדה גם נמצא פעולות צדקה בכל עיר בה הופיעו במהלך הטורים באמריקה. כאשר באמתחתם שיתופי פעולה מרשימים עם שועי עולם כגון קמאזי וושינגטון, דה אינטרנט ורוברט גלאספר,

השלישייה תגיע בתאריך 30 באוגוסט למועדון הבארבי, למופע שיהווה נקודת ההזנקה לטור האירופאי לרגל יציאת האלבום החמישי Starfruit מפברואר האחרון. צפו ללייב שהוא בעת ובעונה אחת, נוגע ומנענע…

על הבאת ההרכב לארץ אמונה קבוצת ילו בריק. מחירי הכרטיסים ינועו בין 180 ל-200 ש"ח. כל הקודם זוכה כאן הקופה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: