קליפים חדשים

אברהם טל – קח עוד נשימה

אברהם טל משיק שיר חדש - "קח עוד נשימה" לקראת אלבום, האזינו

הזמר היוצר אברהם טל משיק הבוקר שיר חדש – "קח עוד נשימה", הסנונית הראשונה מתוך אלבום חדש  – "אחד", פרויקט שכל כולו אברהם – כל המילים, הלחנים, הנגינה על כל הכלים, העיבודים, התיכנותים, המיקסים והמאסטרינג עליהם עבד באולפנו הביתי בפרדס חנה, אשר ייצא בסוף החודש.

כך אברהם טל על היר החדש והאלבום המתקרב – "האלבום הוא מהאתגרים הגדולים ביותר שלקחתי על עצמי, כאדם שרגיל ליצור בחברה ולקבל משוב בכל שלב ושלב בתהליך היצירה. כשאתה עובד עם אנשים נוספים אתה מרוויח מכישרונם, אך בדרך, כל אחד שמצטרף משפיע על הסאונד הסופי, כך שהסאונד הראשוני שדמיינתי הולך ומקבל צבעים אחרים. במשך שנים היה לי חלום לשמוע אלבום מוגמר שהוא כולו אני, הסאונד שלי, האופי שלי, בדיוק כמו שאני מדמיין את המוזיקה ב- 100%".

את יציאת האלבום החדש יחגוג אברהם טל במופע שיתקיים באמפי קיסריה ויסמן את פתיחת סבב הופעות הקיץ שלו. כרטיסים זמינים כאן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: