חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

האורקסטרא שבה לתל אביב

תזמורת האורקסטרא מיסודו של הרכב תזמורת האור החשמלי חזרה להיכל התרבות, היינו שם.

אמש נפתח סבב ההופעות של THE ORCHESTRA (חברי להקת E.L.O לשעבר) בהיכל התרבות בתל אביב, גם הערב הם יחזרו להיכל ובהמשך יופיעו במרכז הקונגרסים בחיפה ובבנייני האומה בירושלים.

אין זו הפעם הראשונה של ההרכב המבצע את להיטי הענק המוכרים כ- Mr. Blue Sky, Last Train To London, Don’t Bring Me Down, Can't Get You Out Of My Head ועוד בישראל. אולם הפעם מייעדים חברי ההרכב את סבב ההופעות כבסיס להקלטת אלבום הופעה חי.

האורקסטרא בהיכל התרבות. צילום טוני פיין
האורקסטרא בהיכל התרבות. צילום טוני פיין
האורקסטרא בהיכל התרבות. צילום טוני פיין
האורקסטרא בהיכל התרבות. צילום טוני פיין
האורקסטרא בהיכל התרבות. צילום טוני פיין
האורקסטרא בהיכל התרבות. צילום טוני פיין

באופן אישי נכחתי אתמול בחזרה האחרונה ובבלנס הסופי לפני המופע, טוני פיין נכח במופע עצמו, תמונות וקולות מההתרחשות לפניכם.
לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

הצצה לחזרה האחרונה

מכירת הכרטיסים נמשכת

כרטיסים להיכל התרבות תל אביב – לאן Leaan.co.il

כרטיסים לבנייני האומה ירושלים- בימות bimot.co.il

כרטיסים למרכז הקונגסים חיפה- קופות ברק barak-tickets.co.il

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: