סיקור הופעות

עמרי קרן חוזר למועדון בארבי

עמרי קרן הגיע עם להקתו למועדון בארבי ואירח את נונו, היינו שם

יום שלישי, סוף מאי, השעה 20:30 בערב, במועדון בארבי ת"א הדלתות נפתחות והקהל מתחיל להתאסף להופעתו של עמרי קרן שהוזכר בכתבה כאן בעבר כשהשיק את אלבומו “Love in mind” לאוויר העולם.

השעה 21:30 ועל הבמה עולה לחימום SIDI HACK מצויד בגיטרה קלאסית והבארבי מתחיל להתמלא, SIDI HACK יורד אחרי שביצע שלושה שירים והבארבי כבר מלא בכמה מאות מעריצים, ברובם צעירים נלהבים. עמרי קרן והלהקה תופסים את מקומם על הבמה האפופת עשן והם פותחים את המופע בשיר "Should've Known", פה המקום לציין שכל שיריו של עומרי קרן כתובים ומבוצעים באנגלית, בסגנון רוק פסיכדלי של שנות ה-70.

כשהתבקשתי לסקר את הופעתו של עמרי קרן התחלתי בעצמי לגגל וללמוד מיהו עמרי קרן והגעתי להופעה בציפייה לשמוע אמן גיטרה מהפנט, נצר לשושלת אומנים, נכדו של שלום חנוך שכבר שהיה בגיל 10 עלה לנגן עם סבו בהופעה, בנו של דרור קרן, הבן של מיה משירו המפורסם של שלום חנוך, שאגב הייתה מעורבת בבחירת הקאברים שבוצעו בעברית בערב הזה ויתוארו בהמשך. כבר בשיר הראשון שביצע , ציפיותיי התגשמו כאשר עמרי פצח בסולו גיטרה מרשים והכישרון של עומרי על הגיטרה תפס מקום של כבוד על הבמה.

עומרי קרן בבארבי. צילום סלולארי שי שיר
עמרי קרן בבארבי. צילום סלולארי שי שיר

עמרי קרן בלוק של קורט קוביין וסאונד של אמריקה של שנות ה-70 המשיך יחד עם חברי הלהקה מתן אגוזי על הגיטרה, הלאפסטיל ושירה, יואב ארבל על תופים ושירה, אבשלום מידן על הקלידים, גיא כיירא על הגיטרות ויונתן פרחי על הבס לבצע עוד מספר שירים מאלבומו הראשון ואז הפתיע עמרי את הקהל וסיפר שלאחרונה הוא התחיל לאסוף עוד ועוד שירים חדשים שמתעתדים להתגבש לאלבום נוסף שיראה אור בקרוב וביצע את שירו החדש "You".

עומרי קרן ונונו בבארבי. צילום סלולארי שי שיר
עמרי קרן ונונו בבארבי. צילום סלולארי שי שיר
עומרי קרן ונונו בבארבי. צילום סלולארי שי שיר
עמרי קרן ונונו בבארבי. צילום סלולארי שי שיר

אחרי שביצעו שיר נוסף שאינו כלול באלבומו הראשון של עמרי קרן "Give Me Love" הזמין עומרי לבמה את נעמי אהרוני גל או כפי שכולם מכירים אותה -נונו לביצוע מהמם לדואט "שוב" של חווה אלברשטיין ואריק סיני, נונו ביצעה יחד עם עמרי גם את השיר "Not Over Yet" וכשירדה מהבמה הבטיח עומרי כי היא עוד תשוב. עומרי קרן הפתיע עם שיר חדש נוסף בשם "Happy and Free" וסיים את המופע בשיר "Over You" שבביצוע השיר הזה החיבור של עמרי קרן לגיטרה בסולו מטורף היה פשוט מדהים!!! החיבור של עמרי לגיטרה כאילו היא חלק מגופו! ופתאום הסולו נפסק ואיתו כבו גם האורות על הבמה והמופע הסתיים. ווואווו!! הקהל המהופנט מחא כפיים ללא הפסקה וכעבור כמה רגעים עלתה הלהקה להדרן.

עומרי קרן ונונו בבארבי. צילום סלולארי שי שיר
עמרי קרן ונונו בבארבי. צילום סלולארי שי שיר

בהדרן ניגנו עמרי קרן ןהלהקה את "Chance to Restart" ואת הלהיט שהכניס את עמרי קרן לתודעתנו ועל שמו קרוי אלבומו הראשון "Love in Mind"' אז עלתה נונו ויחד איתה עלו עוד שני נגנים עם כלי נשיפה לביצוע מקפיץ של קאבר נוסף לשיר "חללית" של גזוז וכאן המקום לפרגן על בחירת הקאברים המדהימה של הדואטים בין עמרי קרן לנונו. בהתחשב בעובדה כי עמרי קרן רק בתחילת דרכו, מצפה גם לו וגם לנו עתיד מוזיקלי מרהיב ומסקרן.

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: