קליפים חדשים

עילי בוטנר וילדי החוץ – רק טוב

עילי בוטנר וילדי החוץ משיקים את השיר "רק טוב", האזינו

ההרכב של עילי בוטנר וילדי החוץ נחשב לאחד מהרכבי הפופ הישראלי הפופלאריים ביותר. ההרכב הפעיל מזה עשר שנים בראשותו של היוצר עילי בוטנר והזמרים אדר גולד, אוהד שרגאי ותום גפן אחראים לחלק נכבד מפס הקול הישראלי.

רגע לפני שהם פותחים את סיבוב הופעות חגיגות העשור שלהם שיכלול עשרה מופעים רצופים באמפי שוני. עילי בוטנר וילדי החוץ  משחררים שיר חדש המבוסס על סיפור אישי של עילי  – "אני זוכר את אחד מימי ההולדת שלי. היה יום גשום ומדכא בפברואר. כולם שכחו. אף אחד לא התקשר.ב-23:00 בלילה חברה מתקשרת ומבקשת שארד למטה. מבול בחוץ, היא יושבת באוטו ועל הברכיים שלה הייתה עוגה עם נר. היא הייתה היחידה שזכרה. לימים היא הפכה להיות אשתי שירי. ועל הרגע הזה נכתב את השיר".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: