חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

אינשאללאב – פסטיבל גנאווה – מימונה

פסטיבל גנאווה בערב המימונה - INSHALLOVE יערך במועדון בארבי, כל הפרטים

פסטיבל INSHALLOVE – חגיגת מימונה – גנאווה וחאפלה מרוקאית אקסטטית  במשך שש שעות של טירוף חושים צפון אפריקאי בלב תל אביב' יתקיים בערב המימונה 23 באפריל במועדון בארבי  החל המשעה שש בערב ועד חצות.

אורח הכבוד של החגיגה החפלאית הוא חמיד אל קסרי – حميد القصري – Hamid El Kasri, מאסטר הגנאווה (טראנס מרוקאי), שיגיע במיוחד הישר ממרוקו להרעיד לכם את הלב ולהקפיץ לכם את הגוף עם סימני ההיכר שהפכו אותו למפורסם בכל העולם – כריזמה וקול הבס העמוק.

קבלו טעימה

עוד בפסטיבל, אחת משלנו – נטע אלקיים – نيطع القايم – Neta Elkayam, הנחשבת לכהנת הגדולה של החיבור בין העבר להווה, במופע אלקטרוני חזק (ARENAS) שמצליח להפגיש ולחבר את קולה של סבתא עם הביטים הכי נכונים!

קבלו טעימות

לפני ואחרי, ישתלטו על הבמה ועל הרחבה:

  • דיג'י חן אלמליח, שיודעת לשים את האצבע על כל מה שהוא חם – רגע לפני שמתפוצץ
  • ההרכב The Hallways עם המלכה הבלתי מעוררת של עכו – אסראא שלבי והמוסיקאים אביב עזרא ואילון אליקם. בהומאז' הכי מיוחד שאפשר לטאראב.

מספר הכרטיסים מוגבל! כרטיסים ראשונים במחיר מיוחד ניתן לרכוש כאן עכשיו ומיד

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: