חדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבל GENESIS חוזר

פסטיבל GENESIS חוזר גם השנה עם שלל אמנים וחיבורים, כל הפרטים

פסטיבל המוזיקה GENESIS, שהתקיים לראשונה בפארק הירדן בשנה שעברה והיה להצלחה אדירה, הופך למסורת וחוזר השנה עם ליין אפ משובח, הכולל את השמות הבולטים והמדוברים במוזיקה הישראלית. הפסטיבל מתקיים בפארק הירדן שבדרום הגולן, ומציע יומיים של הופעות חיות ולינה במתחם קמפינג בפארק.

כבשנה שעברה, מתחם הפסטיבל כולל 3 במות – במה מרכזית, במת אינדי ובמה אלקטרונית, מתחם workshops (סדנאות אקרובאלנס, יוגה, הרצאות בנושא קיימות) ועוד…

בערב הראשון של הפסטיבל יופיעו על הבמה המרכזית:

ברי סחרוף ודודו טסה – המופע המשותף, ג'ירפות, יסמין מועלם, נונו, עטר מיינר ופול טראנק.

ובערב השני:

קבלת שבת עם אברהם טל והתקווה 6, ובהמשך הופעות של טונה, מרסדס בנד, טדי נגוסה, כהן, לולה מארש מארחים את גארדן סיטי מובמנט.

ליין אפ במת האינדי:

אקו, יושי, IOGI, סימה נון, עמרי קרן, סולטי, קורדורוי, שירה זלוף, AGAT, ACHLEY BACHLEY, DMZL, CLOUD OF I, HELFER X KAMA KAMILIA, TAPASH, TRACE KO TIK, אורטל אצבחה ומעיין ליניק, כלבי פבלוב.

ליין אפ הבמה האלקטרונית:

ORI SHOCHAT, HECTIC, YOGO, AMICHAY MATYAS, AMIR PE'ER, LILY HAZ, NOA ARGOV, NETTA ZEEVY, KIDNAPPA KOKO, IDIT FRENKEL, ADVA

פסטיבל GENESIS בשנה שעברה היה לאירוע המוזיקה הגדול שהתקיים אחרי הגל הראשון של הקורונה, כשכל אלפי הכרטיסים אזלו בתוך 5 ימים מיום פתיחת המכירה. בין השמות שהופיעו בפסטיבל והרימו את הפארק באוויר היו נוגה ארז, רביד פלוטניק, אהוד בנאי, דודו טסה, יסמין מועלם, מרסדס בנד, מוש בן ארי ועוד רבים וטובים.

פארק הירדן משתרע על כאלף דונם בפינה הצפון מזרחית של הכנרת, צמוד לאחד מהאפיקים הראשיים של נהר הירדן. בפארק קיימים כל התשתיות והמתקנים הדרושים לחוויות קמפינג נוחה בשטח.

מחיר כרטיס לשני ימי הפסטיבל 500 ₪ | מכירה מוקדמת 400 ₪ לכרטיס

המחיר כולל את האופציה לקמפינג ושימוש במתקני הפארק.

רכישת כרטיסים – בלעדי באתר to-mix.co.il

הכניסה למתחם הפסטיבל תחל ב-26.5.22 בשעה 12:00.

שעת פתיחת מתחם הופעות ב-17:00.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

  1. הבן שלי היה בפסטיבל אצלכם . הוא פונה לאמבולנס למיון . אני יודעת שיש לכם ביטוח על אורחי הפסטיבל , איך זה שמגן דוד מבקש מאיתנו תשלום ? מבקשת את תשובתכם בהקדם.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: