חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

הראפרית האוקראינית אליונה אליונה בפניה לתמיכה

אליונה אליונה קוראת למעריציה להפגין תמיכה בארצה בארצותיהם כדי לעורר את המדינות לסייע לאוראינה.

הראפרית אליונה אליונה פרסמה לפני שעות מספר קריאה לכל מעריציה ומעריצותיה ברחבי העולם לצאת בתמיכה פומבית באוקראינה על מנת לעורר את ממשלות המדינות בהם הם חיים לקום ולסייע לאוקראינה במאבק מול רוסיה.

כך אליונה כתבה בפוסט בחשבונה באינסטגרם – "היום הוא יום קשה ויהיו זמנים קשים לפנינו. הבוקר שלי התחיל בשיחה מבנדורה קרוט ששאלה "אלונה, את שומעת את זה?". הקשבתי ושמעתי מה היא אומרת. הדבר הראשון שעלה לי בראש זה לא להיכנס לפאניקה ולחפש מידע. הייתי מאוד רוצה את אותו הדבר במוחם של אנשים. הלכתי לחנות ובדרך ראיתי תורים ארוכים בכספומטים ובתי מרקחת. אני רוצה שכולם יזכרו שעם הרבה מזומנים בהישג יד, אתה הופך למטרה שקל לקחת אותו ממך. אין צורך לבצע תנועות נמהרות. היה תור ארוך בחנות – אנשים לקחו הכל. זה פחד, אני מבינה. אבל… דיברתי הרבה עם חברי הצוות שהגיעו מאזורי לוהנסק ודונייצק. הם כבר חוו זאת והעצה העיקרית שלהם היא לא להיכנס לפאניקה ולבדוק את המידע. אנחנו לא מאמינים בזיופים! אני אישית עוקבת אחרי ערוץ הטלגרם"

בתל אביב מפגינים יוצאי אוקראינה מול השגרירות הרוסית ברחוב הירקון, מוטי קמחי מביא מקצת מהמראות

כזכור אליונה אליונה שכבר ביקרה בארץ אמורה לחזור לכאן להופעה שתתקיים בתאריך 26 במרץ במועדון בארבי בתל אביב.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: