קליפים חדשים

יקיר ששון ואריאל זילבר – מה זה עולה לך לחלום

יקיר ששון מארח את אריאל זילבר בשיר חדש - "מה זה עולה לך לחלום", חגיגה!!!

יקיר ששון, החבר בהרכב "רבע לאפריקה" משיק שיר נוסף במסגרת פרויקט סולו שלו, אחרי שחגגנו עם השיר של חיים חפר בעיבודו של יקיר – "האם אמרו לך פעם" מגיע היום שיר נוסף – "מה זה עולה לך לחלום", הפעם המילים והלחן של יקיר. בשיר זה הזמין יקיר את אריאל זילבר האגדי להצטרף אליו לדואט שירה וכלי נשיפה. פשוט חגיגה בסמטאות שוק הפשפשים ביפו.

כך יקיר על השיר החדש – "יש לי מנהג קטן לשאול חברים וקרובים בימים מיוחדים, כמו ימי הולדת, מה הם מאחלים לעצמם. בקטע של 'קח תחלום. בוא תבקש, השמיים פתוחים עבורך'. וקלטתי שרוב האנשים מאוד צנועים בחלומות שלהם. כאילו הם לא רוצים לקחת אחריות על יותר מדי טוב. ועבורי, כשמדובר ברוח אז אנחנו מתעסקים באין-סוף, והטוב יכול להיות אינסופי לכל כיוון, אז למה להגביל את עצמנו? כשהקשבתי לשיר שכתבתי, מייד דמיינתי את אריאל זילבר שר איתי את השיר כדואט. זה היה כל כך מתבקש מצדי ואריאל נענה להזמנה בשמחה. ובאמת, זה יצא טבעי וכייפי כאילו השיר הוא במקור גם שלו."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: