חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מתי כספי חוזר לישראל

מתי כספי חוזר לישראל וייטול חלק בנשף הרוק של אביב גפן באפריל

לפני זמן קצר הכריז הזמר והיוצר אביב גפן כי מתי כספי מצטרף לאורחים שייטלו חלק בנשף רוק הצפוי להתקיים בתאריך 9 באפריל בזאפה לייב פארק בראשון לציון. כזכור בנשף ישתתפו בין היתר שלום חנוך, ריטה, אריאל זילבר, גידי גוב, יוני רכטר, החברים של נטאשה, רביד פלוטניק, נטע ברזילי ואלה לי.

מאז שפרצה מגיפת הקורונה בשנת 2019 ועולם המופעים והתרבות נסגר, עזב מתי כספי את הארץ ועבר להתגורר בפירנצה איטליה, במהלך שהייתו המשיך ביצירה ושיחרר מספר שירים וקליפים. למרות שבמהלך הקיץ האחרון הצהיר מתי כספי כי הוא דוחה את חזרתו לארץ ותלה זאת במדיניות הסלקציה – התו הירוק, כעת מתברר כי הוא מתכוון לחזור לישראל.

מכירת הכרטיסים לנשף ממשיכה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: