חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

אביב גפן מכריז על נשף רוק העשירי

ההכרזה על מופע העשור לנשף רוק של אביבי גפן כוללת השנה כוכבים ישראליים, כל הפרטים

הערב יצא הזמר והיוצר אביב גפן בהכרזה על נשף רוק השנתי שחוגג הפעם עשור לקיומו, בין האמנים הישראלים שיתארחו בנשף מצויים שלום חנוך, ריטה, אריאל זילבר, גידי גוב, יוני רכטר, החברים של נטאשה, רביד פלוטניק, נטע ברזילי ואלה לי.

הנשף יערך בתאריך 9 באפריל בזאפה לייב פארק בראשון לציון, מכירת הכרטיסים החלה.

האמנית הכי צעירה בנשף היא אלה לי עמה השיק לפני ימים ספורים אביב גפן דואט – "ורוד מבריק"

כך אביב גפן עם ההכרזה על הנשף – "לפני עשור בדיוק הקמתי את ״נשף רוק״, שזה ארגז חול לחלומות שלי וקרקס מוזיקלי שנתי בו אני מארח את גיבוריי וחבריי לערב אחד. הנשף התחיל מביתן 1 מול אלפים בודדים וגדל ונדד עד ללייב פארק מול חמש עשרה אלף איש. השנה ימלאו עשר שנים ל ״נשף רוק״ וכמו בכל שנה יהיה נושא מרכזי והפעם ״זהב״ שולט בליין אפ והמשמעות של זהב מוזיקלי יחגוג על הבמה.

אחרי חודשים של פגישות ומחשבות הצלחתי לאסוף המון אוצרות מוזיקליים ולחבר אותם ביחד לערב חד פעמי. אבי המוזיקלי (ולא אתפלא אם גם הביולוגי..) שלום חנוך יעלה על הבמה ויחבור גם לאריאל זילבר למחווה ללהקת ״תמוז״. זו תהיה הפעם הראשונה שלי עם אריאל זילבר ועדיין מתחבט איזה שירים שלו אני הכי רוצה לבצע כי יש לו כל כך הרבה שירים אלמותיים..

הרגע שאני כנראה הכי מחכה לו יהיה לחבור לשלושה פסנתרים יחד עם המוזיקאי הכי נערץ עלי (שמו יפורסם בהמשך) ויוני רכטר, (לוקח שיעורי פסנתר רק בשביל זה). אנסה להשחיל שיר שלי בין ״**** עולם״ ל״עטור מצחך״ ואקווה שלא ירגישו את הבדל האיכות.. מאושר לשתף פעולה לראשונה עם ריטה האייקונית, לחבר את ה״תעויוט״ עם ״החברים של נטאשה״ ולהרים את הדכאון לגבהים אחרים, לחבור שוב לגידי גוב האהוב, לעשות רעש עם רביד פלוטניק (נצ׳י נצ׳), ללחוץ על הלופר של נטע ברזילי ולהיות ורוד ומבריק עם חברתי החדשה אלה לי. יהיו עוד הפתעות בערב הזה שיפורסמו בהמשך.. נפגש בפארק. אביב"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: