חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

האם להקת Strange Kind of Women תגיע לישראל בקיץ 2022?

אחרי שהופעתה בוטלה בעקבות אימות נשיאת נגיף הקורונה לשתי חברות הרכב הן התנצלו והודיעו כי בכוונתן לשוב ולהתניע את כל מהלך סבב ההופעות לקראת הקיץ, כל הפרטים.

אחרי מפח הנפש שחשו בנות להקת Strange Kind of Women המתמחה במוזיקה של Deep Purple בעקבות אימות שתיים מהן לנגיף הקורונה ממש כאשר עמדו לעלות למטוס מאיטליה לישראל בשבוע שעבר לקראת המופע שתוכנן לערב יום שישי בתיאטרון גבעתיים, מפח נפש שחשו גם מאות רוכשי הכרטיסים למופע אשר בוטל. אמש הן שלחו וידאו בו הן מכריזות כי בכוונתן להחזיר את סבב ההופעות החל מאפריל 2022.

בשיחה עם המפיק שעמד מאחורי המופע שבוטל, גרגורי פילר, הוא מסר כי הוא מאוד מאוכזב מהעובדה שבדיקה אחת יכולה להרוס תכנון והפקה שלמים, לדבריו הוא לא מרים ידיים וברגע שהמצב יתבהר והמגבלות יוסרו הוא מתכוון לשוב ולפעול בכל המרץ כדי להביא את הלהקה לישראל.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: