כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

אמנים בינלאומיים נגד ספוטיפיי

אחרי ניל יאנג גם ג'וני מיטשל מאיימת להסיר את שיריה מפלטפורמת הסטרימינג הענקית כצעד מחאתי, כל הפרטים.

אחרי שהזמר והיוצר ניל יאנג הודיע לחברת ספוטיפיי כי הוא דורש להסיר מהפלטפורמה פודקאסט של ג'ו רוגן, אשר אותו כינה – "מפיץ מידע שקרי על חיסוני קורונה". לדברי יאנג אם הדבר לא יבוצע הוא ידרוש להסיר את שיריו מספוטיפיי. התוצאה – כל התכנים המוזיקלים של ניל יאנג הורסו מספוטיפיי, הציבור הרחב הצביע בידיו וגל של נטישת המינויים לפלטפורמה הוביל לירידה בשווי המניות שלה בבורסה.

כעת מצטרפת לדרישה להפסיק לתת במה פומבית לפייק ניוז בספוטיפיי, הזמרת והיוצרת ג'וני מיטשל, לדבריה כוונתה להצטרף למחאה של ניל יאנג וגם היא תדאג להסרת שיריה מהפלטפורמה.

כך פרסמה מיטשל באתרה הרשמי – "אני עומדת לצידו של ניל יאנג! החלטתי להסיר את כל המוזיקה שלי מספוטיפיי. אנשים חסרי אחריות מפיצים שקרים שעולים לאנשים בחייהם. אני מתייצבת בסולידריות עם ניל יאנג והקהילות המדעיות והרפואיות העולמיות בנושא זה. – ג'וני מיטשל"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d