כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

נגה ארז דוחה את המופע ביד אליהו

המופע של נגה ארז ואורי רוסו שתוכנן להתקיים בהיכל מנורה מבטחים בתחילת פברואר נדחה לאפריל, כל הפרטים

זה היה אמור להיות אחת מהפסגות של העשייה המוזיקלית וההופעתית של נגה ארז, מי שפרצה כרוח סופה אל עולם המוזיקה הישראלי בכללותו לאחר שהותירה רבים פעורי פה בהופעות המדוברות שלה. לאחר שחזרה מסיבוב הופעות בארה"ב שגרף שבחים והצליח מעבר לכל הציפיות. נגה ארז הייתה אמורה "לשרוף את המועדון" במופע מול כרבבת צופים בהיכל מנורה מבטחים ממש בתחילת חודש פברואר.

אולם כפי שכולכם.ן יודעים.ות, המצב די בטטה עד דג מלוח. לפיכך הודיע הבוקר שותפה של נגה, אורי רוסו, כי הם נאלצים לדחות את המופע לאפריל 2022.

כך הודיע הבוקר אורי – "שלום נשמות. לצערי הרב אנחנו נאלצים לדחות את ההופעה במנורה. במופע שהכנו לכם ישתתפו 50 רקדניות, 20 נגנים ולפחות 100 אנשי צוות. כולנו עובדים קשה כדי לתת לכם את ההופעה הכי מושקעת, אבל בכל רגע מישהו מהצוות נכנס לבידוד או חוטף אומיקרונוש, (כולל אתם 🙈). כל רגע אנחנו נאלצים להחליף, לשנות, להתפשר. לא ככה אנחנו רוצים לעשות את זה. החלטנו לקחת רגע ולתת לגל הזה לעבור, ולקיים את ההופעה הזאת כשהכל יירגע ונוכל כולנו באמת להנות ביחד.

התאריך החדש יהיה ב-2 באפריל. רשמו ביומנים. אנחנו כבר מחכים בקוצר רוח ומבטיחים שזה לטובה. אוהב המון💚
*כל הכרטיסים שנרכשו תקפים לתאריך החדש. קופות תל אביב יעמדו לרשותכם בכל שאלה ובמידה והתאריך החדש לא מסתדר לכם. *2207"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d