קליפים חדשים

יפית טסה – אן

הזמרת והיוצרת יפית טסה משיקה שיר חדש בדרך לאלבום - אן, האזינו

אחרי שהפציעה בקיץ האחרון עם הסנונית הראשונה בדרך לאלבום הבכורה – "התפכחות", הזמרת והיוצרת יפית טסה משיקה הבוקר שיר נוסף – "אן", אשר נכתב והולחן על ידי יפית בהפקה מוזיקלית משותפת של גיא מנטש ויהל דורון.

מדובר במלודיה אישית אינטימית המבקשת לחשוף מעט מתוך עולמה הפנימי של יפית המזמינה את המאזינים להכיר את הדמות "אן" שמנהלת  מעין דו שיח עם עצמה (עם יפית מול יפית…) בתקווה לצאת מתוך מעגל קסמים בו היא כלואה בלופ – "את יודעת את, יש עוד מקום בעולם שחיים בני אדם, יש מקום לכולם מחוץ לבועה הזאת, מחוץ לבועה". את התחושה האופפת אותה בשיר היטיבו גיא ויהל לטוות בהפקה מהודקת ונקיה באווירת דרים מרגיעה.

זהו שיר מהסוג שנתקלים בו באקראי ומעט מידי ועל כך חבל, כך אמורה  להישמע יציר הנכתב מהלב והמח גם יחד. אהבתי.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: