קליפים חדשים

גיל רבינוביץ – כמה שטויות

הזמר והיוצר גיל רבינוביץ משיק את הסנונית הראשונה מאלבום הבכורה - כמה שטויות, האזינו

גיל רבינוביץ', זמר ויוצר חדש משיק את שירו הראשון – "כמה שטויות" בדרך לאלבום בכורה. השיר נכתב והולחן על ידי גיל בהפקתו המוזיקלית של "איציק פצצתי" (עומר מור). העבודה בין השניים נעשתה בשלט רחוק ולמעשה השניים לא נפגשו מעולם. גיל יצר את החומרים בישראל ושלח אותם במייל לפצצתי אשר מתגורר בניו יורק. השיר עוסק ברדיפה של בני האדם אחר החלומות שלהם אל מול ה"שטויות" והמציאות היומיומית בפועל של עבודה והשתעבדות לחברה.

כך גיל עם השקת השיר – "זהו זה, האלבום הראשון שלי מתחיל לצאת החוצה! 'כמה שטויות' השיר הרשמי הראשון שלי יוצא החוצה! כל כך לחוץ ומתרגש, אין לי מילים, חיכיתי לזה המון המון זמן.. יצירה אישית שלי שפגשה בידי הזהב של איציק פצצתי (עומר מור) האגדי בהפקה מוזיקלית מדהימה. עכשיו זה שלכם. מת לשמוע מכם מה אתם חושבים, מקווה שתהנו מלא, יצאנו לדרך ומחכים לכם עוד מלא דברים בהמשך 🙂"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: