חדשות הסצנהחדשות מקומיות

בוטלה חובת הצגת תו ירוק במופעים עד מאה איש

לצד ביטול חובת הצגת התו הירוק אושר לקהל במופעים ואירועים במקום פתוח לשהות ללא מסכת פנים

בעקבות דיונים ולבקשתו של שר התרבות והספורט חילי טרופר סוכם עם משרד הבריאות על שורה של הקלות בהן פטור מתו ירוק במופעים של עד 100 איש והסרת החובה לעטיית מסיכות באצטדיונים. זאת לנוכח ירידת בקורונה.

בין הצדדים סוכם כי ינתן פטור מהתו הירוק במופעים של עד 100 איש במטרה לאפשר קיום של מופעי ילדים. כמו כן, סוכם על הסרת החובה לעטיית מסיכות באצטדיונים ומרחבים פתוחים. עוד סוכם כי בימים הקרובים ובתיאום עם משרד החינוך, יוכלו להתקיים אירועי תרבות בבתי הספר וכי התלמידים יוכלו לשוב ולצאת אל מופעי תרבות.

שר התרבות והספורט חילי טרופר: "נוכח נתוני הקורונה המעודדים והירידה המשמעותית בתחלואה, הוחלט על שורת הקלות שיסייעו לעולם התרבות והספורט. אני שמח שיוכלו להתקיים מופעים לילדים, בשלב הזה באופן מצומצם והחל מהפעימה הבאה באופן רחב יותר. קהל האוהדים יוכל להוריד את המסכות באצטדיונים ולעודד באופן חופשי. הקורונה הוכיחה לנו כי צריך להמשיך ולהקפיד על הכללים זאת כדי לשמור על הבריאות של כולנו."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: