קליפים חדשים

ענבל גרשקוביץ ועמיר בניון – רציתי

ענבל גרשקוביץ מארחת את עמיר בניון בדואט מדליק - "רציתי", האזינו

ענבל גרשקוביץ ועמיר בניון משיקים דואט משותף שנכתב והולחן בידי עמיר אשר יכלל באלבומה החדש של ענבל, זמרת יוצרת. אין זה דואט ראשון שענבל מכנסת אל אלבומה העומד לצאת, קדם לכך דואט עם דודו חקימיאן בשיר "את האמא שלי".

החיבור של ענבל עם בניון החל לפני מספר שנים בעקבות רצונו של הזמר לעבוד עם זמרת, משום מה הפרויקט לא יצא לפועל ואילו ענבל יצאה עם משפחתה אל מעבר לים. עם חזרתה, החלה את חיפושה המחודש בארץ אחר דרכה המוזיקלית. יום אחד, פגשה לפתע במרכז המסחרי הקטן ליד הבית את עמיר בניון. סגירת מעגל של 16 שנים החזירה אותם לעבוד יחד. ההרגשה היתה שאחרי כל השנים האלה, אלוהים הפגיש ביניהם מחדש וסימן להם שזה הזמן שלהם לעבוד יחד.

השיר מדבר על חברות עמוקה ואמיצה, תומכת ושופכת אור ברגעים חשוכים אחד אצל השנייה. חיבור של נשמות שבא לידי ביטוי בעשייה המוזיקלית של השניים בדואט לא שגרתי מרענן עם קריצה של הומור. השיר מלווה בקליפ אנימציה מלא אווירה, צבע ושמחה עליו אחראי ג'ולימו איזגוויר מספרד.

את ענבל תוכלו לפגוש בתאריך 14 באוקטובר בהופעה במועדון ג'יפסי בשילת.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: