חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמאמרים חמים
כולל וידאו

Global Citizen Live בשידור חי

24 שעות של הופעות ברחבי העולם ובשידורים חיים ביוטיוב עם מיטב האומנים בסלוגן "המשימה להגן על כדור הארץ ולנצח את העוני". פרויקט - Global Citizen Live. כל הפרטים.

הלילה נפתח בפריז הפסטיבל הגלובלי Global Citizen Live אשר ימשך 24 שעות על פני שבע יבשות ובמסגרתו מופיעים בכירי האמנים והמוזיקאים לצד קריאה משולבת לפעולה להגן על כדור הארץ ולהביס את העוני. שידור חי וישיר המגיע בו זמנית מערים ברחבי עולם ביניהן ניו יורק, פריז, לונדון, סיאול וסידני. בין האמנים המופיעים באירוע מצויים שמות כאד שירן, אלטון ג'ון, ליזו, בילי אייליש, קולדפליי ועוד.

לכם.ן כל שנותר לעשות הוא לצפות בשידור.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: