כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

לירון בן שמעון – וואחאד פה

שיר חדש של הזמרת והיוצרת לירון בן שמעון - "וואחאד פה", האזינו

את השיר החדש של לירון בן שמעון – "וואחאד פה" היא כתבה יחד עם , נועה קרמר, אוריה אבנון ונופר בצון שגם הלחינה והפיקה מוזיקלית.

השיר הנו תולדה של מהפכת המי טו, כשיותר ויותר נשים לא חוששות לספר על החוויות שלהן במרחב הציבורי. הפזמון של השיר "וואלה וואחאד פה נהיה לה"- הוא משפט הומוריסטי שמתאר אינספור סיטואציות שבהן ניסו להקטין את הקול הנשי. אבל לא משנה מי את ומאיפה באת, את תמיד יכולה להגיד את מה שתרצי, ואנחנו כאן כדי לחגוג את זה.

כך לירון עם יציאת השיר – "…חגיגה של כח נשי בועט עם קליפ מושקע שביים עופר זר. את השיר הלחינה והפיקה מוזיקלית בגאונות ומסירות אין סוף נופר בצון. את המילים והתסריט לקליפ יצרנו יחד חבורת נשים משובחת והיה תהליך יצירתי מטורף: נופר, אני, נועה קרמר, ואורי המלאך הפרטי שלי. תודה לכל מי שהשתתף בשגעון הזה, שרופה על כולכם!.. שתפו בראבאק, אוהבת לירון ❤️"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d