קליפים חדשים

דודו פארוק – קובי

קובי הוא הקורבן של השמורה...שיר חדש מבית היוצר של אורי קומאי, צפו

אחרי שהופעותיו בוטלו בלחץ הורי בני נוער לפני שנתיים, חוזר אורי קומאי, או בשם הבמה – דודו פארוק, ומשיק היום שיר חדש המלווה בקליפ – "קובי". השיר ממשיך את מסורת העברית הצחה והנקיה שלו עם דימויי גוף ואקטים הגונים ביותר על גבי מצע ביט מעולמות הטראפ. בסצנה הלקוחה משמורת טבע ברמת הגולן מזהה כוכב השיר "קובי" המגולם בידי השחקן נתנאל ראובן, כנופייה של פורעי חוק מטעם רשות שמורות הטבע המגיעה להציק לו על רקע השלכת פחית קולה למי הנחל. אך "קובי" לא פרייאר, הכל בקליפ, צפו.

יש שמועה שמדובר בסנונית הראשונה מתוך אלבום "ששש…", פארוק כהרגלו לא מעודכן בעובדה שרק סאחים מוציאים בימינו אלבומים.

כך פארוק על השיר החדש – "סינגל ראשון מהאלבום ״ששש…״ בחוץץץ כס אמממאקשקק כושלאדודאאאשלהה המרבונההה שנתיים חיכיתיייי שנתייםםםם"

על הקליפ אחראי אורי קומאי בעצמו שגם סידר לעצמו תפקיד אורח בדמות הזמר המטיל מימיו מול הרחפן…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: