קליפים חדשים

Little Big מארחים את נטע ברזילי – Moustache

שיתוף פעולה ישראלי רוסי בשיר שיצמית אתכם.ן למושב עם פרצי צחוק - Moustache

האמת שמדובר בחיבור גאוני, סגנונות מוזיקליים הנתמכים בוויז'ואל מטורף זו הדרך האמנותית הן של נטע שלנו והן של חברי קולקטיב הפאנק הרוסי מסנט פטרסבורג – Little Big שבאופן אישי הפכתי לעוקב רשמי שלהם ביוטיוב. מחד מעבירה כאן נטע ברזילי מסר חד משמעי וברור של ביטחון עצמי ודימוי גוף חיובי לכל חובבות החופים והשפמים ששם בחוץ. מאידך מדובר בשיר הצמוד באופן חזק ביותר לקליפ המלווה אותו, מה שהופך את כל העניין לחווית צפייה שתגרום לכם לרוץ לשירותים או פשוט להחליף תחתונים מרוב צחוק.

הקליפ שביימה אלינה פאסוק מכניס את הצופה לתוך עולמם של ליטל ביג. עולם שבו הנשים מתהדרות בשפם שלהן. סכיני גילוח מחוץ לתחום. מלכת השפם מגולמת ע"י השחקנית הרוסיה קטיה ורנבה שמסתבכת כאשר השפם שלה נגנב על ידי נטע וסוניה, שלוקחים את חברי LITTLE BIG למסע סוריאליסטי ומשעשע במטרה להביא את "העברייניות" לדין.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: