קליפים חדשים

אסף הרוש – לחיות עוד פעם

אסף הרוש משחרר שיר חדש בדרך לאלבום הבכורה - "לחיות עוד פעם", האזינו

כוכב זמר חדש דורך בשמי סצנת הזמרים המאמינים, אסף הרוש. לפני שמונה שנים הוא הדהים את ריטה בעת שנטל חלק בתכנית הריאליטי "הכוכב הבא" בשנת 2013. כך אמרה עליו ריטה – "הוא הכוכב הבא שלי". כעת, לאחר שעבר תהליך מעמיק של חזרה בתשובה והפך ל"דוס" מהמניין הוא מסתמן כמוזיקאי מבטיח בתחום הזמרים המאמינים והשבוע הוא משיק שיר חדש מתוך אלבום הבכורה שבדרך בהפקתו של מאור שושן.

כך אסף עם השקת השיר  – "בתקופת הקורונה היה קשה לכולם, גשמית, רוחנית. הרגשתי שהדבר הנכון לעשות הוא להוציא שיר עם אופק ורוד. אבל בתקופה האחרונה אסונות ציבוריים ופרטיים שהרעידו את האדמה תחתינו העצימו בי תובנה: אני לא יודע עד מתי אני כאן, אבל אני רוצה לנצל כל רגע בצורה הטובה ביותר. אני רוצה לדעת שבכל יום, עשיתי את כל המאמצים האפשריים כדי לא להתבזבז, כדי באמת לחיות…עוד פעם."

על הקליפ אחראי דני גולד.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: